..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowosci DVD
Autor Wiadomość
Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2010-07-07, 14:26   

Masta napisał/a:
Już parę banów dostałem u was

Ja bym ci proponował jednak przestać pajacować, chyba że chcesz dostać następnego.

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2010-07-07, 15:45   

Masta napisał/a:
I to piszą ludzie którzy się jarają filmami o Grizzly,wężach i gargulcach. A Ty Crittrs sprowadzasz szity (nie wszystkie) z zagranicy co się kurzą bo ich nikt nie chce a po dobrych filmach jeździsz :lol: Tak samo jak po Carismie a te kloce co z zagranicy sprowadzasz to pewnie też dawają w jakimś brytyjskim odpowiedniku,,Kina Grozy. :lol: :lol:

Dog soldiers jest zajefajny i nie wierzę że o nim zapomniałem :oops:

No oprócz grizzly, weży i gargulców, to jaramy się też pająkami, jaszczurkami, krokodylami, kajmanami, tygrysami i Lance Henriksen jeden wie, czym jeszcze.

Ale wilkołakami akurat nie, przykro mi. Jeżeli chcesz respektu dla tego gównianego filmu(z fajnymi efektami Bakera, to przyznaję), to musisz poszukać strony gdzie onanizują się tego typu kinem, ale obawiam się, że możesz wówczas wylądować na fansajcie Underworldu albo Zmierzchu :lol:

A Carisma była gównem(była bo na szczęście już jej nie ma a to nowe wcielenie też już zdycha mam nadzieje :lol: )

Gdybyś był fajny, to byś wiedział, że ja mam same majti wydania, niedostępne dla zwykłych śmiertelników i nawet taki miszcz dobrego kina jak Mesjasz bierze ode mnie filmy!

A dobry film, to jest dobry film, bez względu czy go zrobili za10tysi, czy za 100 mln.
Apropo wczoraj byłem w Saturnie i tej twojej amerykanskiej perly w Londynie widziałem cały 'stragan' za 29zł bodajże. :lol:

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2010-07-07, 16:21   

Critters napisał/a:
nawet taki miszcz dobrego kina jak Mesjasz bierze ode mnie filmy!

co za nobilitacja mojej osoby :-D

Critters napisał/a:
A dobry film, to jest dobry film, bez względu czy go zrobili za10tysi, czy za 100 mln.

100% racji. znam dziesiatki tanich filmow ktore niszcza wielkie blockbustery, np Milczenie Morza Melvilla, ktore swoim minimalizmem wrecz zachwyca. przykladow jest pelno. a jeszcze w swiecie horrorow i pochodnych, to wlasnie te tanie produkcje przyciagaja najbardzie. sa szczere, robione z pasji, maja czesto wiele swietnych pomyslow ale przede wszystkim sa bezkompromisowe. i o to chodzi. poza tym taniosc i tandeta ma swoj urok :-)

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2010-07-07, 20:59   

Odpierdcolcie sie od Dog Soldiers, co? Szacun do tego filmu bo to jedno z pierwszych DVD jakie kupiłem, głównie z tego powodu że kosztowało niebywale wówczas niską cenę 36 zł :lol: A był rok 2004 i DVD nie były tanie!

A co sie z tym dzieje teraz? A chuj wie, leży gdzieś w szafie. Ale miło wspominam :)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2010-07-07, 21:20   

Król Zombich napisał/a:
Odpierdcolcie sie od Dog Soldiers, co?

Ale kto tu się niby do 'Dog Soldiers' przypierdala? Wszyscy chwalą. Jebiemy się z Amerykanskiego Wilkolaka w Paryzu :lol:

Król Zombich napisał/a:
głównie z tego powodu że kosztowało niebywale wówczas niską cenę 36 zł

O kurwa, to ja za 8zł nabyłem :lol:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2010-07-08, 01:21   

"Amerykanski wilkołak w Londynie" to nie jest chujowy film. Chujowy jest "Wilkołak z Londynu" z lat 30-tych ale to co innego!

Critters 
Administrator

Wysłany: 2010-07-08, 01:22   

Król Zombich napisał/a:
"Amerykanski wilkołak w Londynie" to nie jest chujowy film. Chujowy jest "Wilkołak z Londynu" z lat 30-tych ale to co innego!

Jak dla mnie oba chujowe i nudne :-(

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2010-07-08, 09:52   

Zniechęciłeś mnie do zakupu nowo wydanego DVD pt. "Amerykański wilkołak w Londynie" :-(

Ale masz racje, przeciez w tym filmie przemiana w wilkołaka nastepuje dopiero na końcu. Rzeczywiście jest nudny :-x

Najlepszy z wilkami jest za to "Wolfen".

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2010-07-08, 10:35   

wilkolaki to najbardziej pedalskie postacie ever. ja nie widzialem zadnego dobrego filmu z nimi. wampiry tez pedalstwo na 102, ale dobrych filmow z nimi bylo nieporownywalnie wiecej!

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2010-07-08, 12:09   

Tak, np. "Hrabia Kaczula":

http://www.youtube.com/watch?v=aW_FXTEtGFg

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2010-07-09, 10:47   

Mesjasz napisał/a:
wilkolaki to najbardziej pedalskie postacie ever. ja nie widzialem zadnego dobrego filmu z nimi. wampiry tez pedalstwo na 102, ale dobrych filmow z nimi bylo nieporownywalnie wiecej!

"Wolfena" widziałeś, "Akademię Pana Kleksa" widziałeś?

"Skowyt" też daje radę no i oczywiście "Wolf Man" z lat 40-tyvh z Channeyem jr, chociaż musiałem dorosnąć do tego filmu bo pierwszym razem nie chwycił.

A "Towarzystwo wilków"? Dużo mniej pedalski film Jordana od "Wywiadu z wampirem".

Filmy o wilkołakach są mądre bo pokazują ciemną prymitywną naturę człowieka!

bub
Aligator amerykański

Wysłany: 2010-07-09, 12:14   

Towarzystwo to jeden z najlepszych filmow w ogole z horrorow to juz scisly top!

Zreszta Amerykanski wilkolak w Londynie tez jest bardzo dobry - pierwsze dvd w ktorym plyta mi sie zdarla, nie jest prawda ze wilkolak dopiero na koniec jest. Bardzo dobrze zrealizowany - pierwszy atak wilkolaka super. Bardzo lubie.

Amerykanski wilkolak w Paryzu - bardzo dobra rola Julie Delpy, nawet bym powiedzial ze lepsza niz w Before Sunrise/Before Sunset.

W ogole nie wiem jak mozna sie podniecac taka kiepskoscia jak ten nowy filmik co sie dzieje w halloween, a nie klekac przed geniuszem:

Zbyszko3cytryny 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2010-07-09, 13:36   

Mesjasz napisał/a:

odjeb się od wilkołaka w londynie z lat 80 i od lost boys , Panie :)

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2010-07-09, 13:38   

ale Lost Boys to o wampirach, a one pisalem ze spoko, bo wiecej dobrych filmow bylo :-)

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2010-07-09, 17:19   

Filmy o wilkołakach pokazują prymarną naturę człowieka a filmy o wampirach pokazują pedalską naturę człowieka.

Odpowiedz do tematu