..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowosci DVD
Autor Wiadomość
Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-07-23, 17:39   

Madman177 napisał/a:
'Rogue' wyda TiM Studio bodajże 17 września w Polsce

My wiemy o dacie 11 września, może z tej okazji na AA też jakaś niespodzianka będzie za jakiś czas ale póki co nie zapeszajmy ;-)

Madman177
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-07-23, 17:40   

Slepy napisał/a:
My wiemy o dacie 11 września

Sorry pomyliłem się.

Niespodzianka? O co chodzi :)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-07-23, 17:41   

Póki co nic więcej na ten temat nie powiem, żeby nie zapeszyć po prostu. Wszystko w swoim czasie się wyjaśni i na pewno o tym poinformujemy wszystkich zainteresowanych na łamach stronki ;-)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-07-28, 17:02   

Patrzcie na to cudo:

Zestawik do sprzedaży trafi 7 października a zawierał bedzie to co zawierała poprzednia kolekcja Harryhausena, tj. 3 filmiki - "20 Million Miles to Earth", "Earth vs. the Flying Saucers" oraz "It Came From Beneath the Sea" a także figurkę Ymira widoczną na załączonych fotach. Cena - $80.95
Pomimo, że kolekcję Harryhausena posiadam to myślę, że dla owej figurki warto będzie w ten zestawik zainwestować ;-)

Von Braun
Kajman karłowaty
Datki

Wysłany: 2009-02-16, 18:42   

Czy ktoś może podać mi więcej informacji na temat nowego wydania Nocy Żywych Trupów za 29.90 :?:

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-02-16, 18:51   

o jakie nowe wydanie chodzi? bo ja o żadnym "nowym" nic nie wiem.
u nas w Polsce jest jedno zwykłe w amarayu, drugie w digiboxie 2dvd plus książka ze scenariuszem i to tyle z tego co mi wiadomo.

Von Braun
Kajman karłowaty
Datki

Wysłany: 2009-02-17, 14:28   

http://www.empik.com/noc-...m,prod7630026,p rzuć tu okiem.

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-02-17, 15:15   

a no faktycznie coś się szykuje. mi sie zdaje, że SPI pomyślało, że nie mają takiego klasyka w katalogu to trzeba by go wydać. znając wydanka tego dystrybutora nie zapowiada się nic innego niż zwykły amaray bez jakichkolwiek dodatków.
jeśli chodzi o polskie wydania to jedyna rozsadna opcja to:
http://merlin.pl/Noc-zywy...t/2,384995.html
i nie zwracać uwagi na cenę, bo w Saturnie i na allegro za niecałe 30 zł można dostać a wydanie na prawdę fantastyczne.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2009-06-02, 15:59   

WYVERN

Genius Products has announced Wyvern which stars Nick Chinlund, Erin Karpluk and Barry Corbin. The disc will be available to own from the 18th August, and should retail at around $14.95. The film itself will be presented in anamorphic widescreen, along with an English Dolby Digital 5.1 Surround track. As far as we know, no extra material will be included.

RISE OF THE GARGOYLES

Genius Products has officially announced Rise of the Gargoyles which stars Eric Balfour, Caroline Neron, and Nick Mancuso. The disc will be available to own from the 8th September, and should retail at around $14.95. The film itself will be presented in anamorphic widescreen, along with an English Dolby Digital 5.1 track. As far as we know, no extra material will be included.

Jak widać seryjka MANEATER ma się nadal wyjątkowo dobrze ;-)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2010-04-15, 19:09   

Nowości w UK:

"Bear", o którym w październiku ubiegłego roku pisaliśmy w jednym z newsów, ukaże się na DVD na Wyspach 28 czerwca za pośrednictwem Metrodome Distribution, dodatków brak. Okładka taka:

Za to 10 maja wychodzi w UK "Lockjaw", syfiasty obrazek zrecenzowany u nas dawno temu przez Snejka, polskie wydanko DVD swego czasu srogo ocenił też MauZ. W sumie nie warto byłoby nawet o tym szajsie wspominać, ale chłopaki z Metrodome Distribution zaszaleli ostro z okładką brytyjskiego wydania (nie mającą oczywiście zbyt wiele wspólnego z samym filmem), także wrzucam:

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2010-04-15, 22:35   

Slepy napisał/a:
Za to 10 maja wychodzi w UK "Lockjaw", syfiasty obrazek zrecenzowany u nas dawno temu przez Snejka, polskie wydanko DVD swego czasu srogo ocenił też MauZ. W sumie nie warto byłoby nawet o tym szajsie wspominać, ale chłopaki z Metrodome Distribution zaszaleli ostro z okładką brytyjskiego wydania (nie mającą oczywiście zbyt wiele wspólnego z samym filmem), także wrzucam:

O żesz w mordę. Gdyby nie to, że oglądałem to już (kilka razy zasypiając), to pewnie bym się w ciemno skusił, ale nie daj Bóg ten film drugi raz oglądać.

A z 'Bear' to oczywiście fajnie! Tylko może w US&A jak wydadzą, to będą bardziej szczodrzy i zapodadzą jakieś konkretne dodatki.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2010-06-22, 13:00   

http://www.dvdactive.com/...ga-piranha.html

dvdactive.com napisał/a:
Metrodome Distribution Ltd. has announced the release of Mega Piranha for the 9th of August, priced at around £15.99. A list of all announced bonus material can be found below, along with the artwork.

The Making of Mega Piranha
Mega Piranha Blooper Reel

Shark Attack 3: Megalodon 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2010-06-22, 13:30   

Ten Bear to cos wartego uwagi jest?

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2010-06-22, 13:33   

Raczej nie.

Critters 
Administrator