..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowosci DVD
Autor Wiadomość
evilmg 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2007-11-18, 18:29   Nowosci DVD

nie wiem czy znacie juz ten link: http://shameless-films.com/
polecam zapoznanie sie z oferowanym towarem :-)

jesli macie jakiej ciekawe linki, badz info o nowych pozycjach na DVD, to walcie smialo :-D

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2007-11-18, 23:25   

Na stronie Fangorii jest dział poświęcony premierom dvd na najbliższe miesiące a nawet rok o ile pamiętam. Oferta Shameless raczej nie dla mnie, gdyż Phantom of Death mam na vhs a reszta mnie specjalnie nie interesuje.

'New York Ripper' muszę obadać, które wydanie ma najlepsze dodatki,ale będzie to zapewne jeden z dalszych filmów Fulciego jaki zakupię. Najpierw jubileuszowe wydanie 'Zombie' 2 oraz 'Black Cat' no i wyprodukowany przez mistrza 'Red Monks'

evilmg 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2007-11-19, 07:36   

Critters napisał/a:
Oferta Shameless raczej nie dla mnie, gdyż Phantom of Death mam na vhs a reszta mnie specjalnie nie interesuje.

a 'Ratman' :-) ? no i nie mozna zapominac o filmach nunsploitation, za co dziekuje im w szczegolnosci :mrgreen:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2007-11-19, 21:19   

Ratmana też mam na vhs. Chociaż nie zauważyłem tam wydania Ratmana, muszę obadać, czy dodatki jakieś są bo jak nie to nie ma sensu ;-)

evilmg 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2007-11-19, 23:31   

Critters napisał/a:
Ratmana też mam na vhs. Chociaż nie zauważyłem tam wydania Ratmana, muszę obadać, czy dodatki jakieś są bo jak nie to nie ma sensu

bo ma dopiero wyjsc :) a poza tym sa otwarci na wszelkie sugestie odnosnie filmow ktore maja wypuscic :)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2007-11-20, 08:03   

Faktycznie. Zajrzałem na ich forum i ujrzałem 'projekt' Ratmana. Tylko okładka w sumie, nie za bardzo przypadła mi do gustu. Niby cycki fajne, ale ten pyszczek szczura coś niezbyt mi pasuje.
Ja tam lubię dystrybutora Code Red. Kilka ciekawych slasherów wydali w tym wydanie specjalne Don't go in the Woods z masą dodatków. Szkoda tylko, że ostatnimi czasy coś przestali wydawać nowe pozycje bo mieli fajną listę tytułów do wydania.
http://www.codereddvd.com/ - jakby ktoś nei znał :-D

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2007-11-20, 08:35   

Critters napisał/a:
okładka w sumie, nie za bardzo przypadła mi do gustu. Niby cycki fajne, ale ten pyszczek szczura coś niezbyt mi pasuje.

Okładka fajna, gdyby w "Szczękach" zamiast rekina zabijał wielki wodny szczur to zapewne tak by wygladała, hehe :-D

Mort
Kajman karłowaty

Wysłany: 2007-12-14, 23:01   

Niby się wpisałem na shoutboxie, ale powtórzę. Czy ktoś widział na oczy "Węże w pociągu"? Bo ja widziałem tylko w jednym miejscu, na e-dvd, i tak się zastanawiam czy to nie jest jakaś lipa.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2007-12-14, 23:25   

Ja widzialem a nawet wiecej - kupilem! :mrgreen: W Saturnie w Zlotych kutasach jakies 2 tygodnie temu. A sam film oczywiscie lipa,ale trza wspierac wydawanie aa/mm w Polsce dlatego tez Komodo v Cobra tez zakupie :lol: :-D :-P

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2007-12-14, 23:29   

Chujowa recka Crittersa dostępna na AA już od dłuższego czasu, nius o wydaniu tego "dzieła" u nas na DVD też gdzieś tam powinien być w odpowiednim dziale ;-)

Shark Attack 3: Megalodon 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2007-12-14, 23:55   

po ile weze w pociagu?

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2007-12-15, 00:26   

Oficjalna cena to ponoć 29,99 zł - edvd.pl - uważaj aby na padający śnieg :lol:

Mort
Kajman karłowaty

Wysłany: 2007-12-15, 10:53   

Slepy napisał/a:
nius o wydaniu tego "dzieła" u nas na DVD też gdzieś tam powinien być w odpowiednim dziale

Toć właśnie z tego niusa się dowiedziałem, że to u nas wydano, tylko nie mogłem nigdzie w sklepie namierzyć.

Critters napisał/a:
kupilem! :mrgreen: W Saturnie w Zlotych kutasach jakies 2 tygodnie temu.

Byłem co prawda tylko raz, ale od razu wyszedłem z 3 filmami :-) Niby blisko mam z pracy do tego miejsca, ale jakoś nigdy nie mam czasu, aby podejść. A powinienem częściej zaglądać, bo faktycznie są dobre ceny.

Shark Attack 3: Megalodon 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2007-12-15, 11:17   

buu, za drogo. o jakies 25zl ;)

evilmg 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2007-12-15, 17:59   

ja tymczasem zakupilem w Poundlandzie 'Dangerous Creatures' oraz 'The Secret World of Reptiles', kazda plytka po funcie, oczywiscie. ciekawosc mnie zzera co tam wymodzili. mam nadzieje, ze plytki beda w miare przyzwoite i dowiem sie conieco o zwierzolach :-)

Odpowiedz do tematu