"Ludzie krokodyle" - zapowiedź

 

Adam Deka, autor książek "Wije", "Splunę ci w pysk", a także nowel "Meta-Noir", "Wrocław cały we krwi" i antologii "Animal Holocaust" przedstawia:

Helena, kulturystka-szalikowiec, a także członkini podziemnej, rasistowskiej organizacji rusza w głąb afrykańskiej dżungli szukać zemsty na byłym partnerze. Nie wie, że uznano go za zaginionego po odkryciu w puszczy śladów Ludzi Krokodyli - legendarnego plemienia kanibali, uważanego za wymarłe. Tymczasem żandarmeria śle potajemnie do buszu oddział komandosów, utrzymując, iż mit łowców głów jest niczym innym jak przykrywką dla tajnej, radzieckiej bazy wojskowej. Konfrontacja i rozlew krwi są nieuniknione! „Ludzie Krokodyle” to nowela będąca ukłonem w stronę kanibalistycznej eksploatacji lat 70. i S-F, która zabierze czytelnika w świat dzikiej przyrody, gdzie życie można stracić na tysiąc sposobów, przetrwać zaś tylko na jeden: stając się myśliwym!

Zakłady produkcji literatury wyklętej XEROMORPH; nakładem 100 sztuk edycji z okienkiem; przy wsparciu wizualnym WS Artworks!

Kontakt: xeromorphfan@gmail.com

 


Opublikowano: 2020-08-05 13:47:43 przez: Slepy